„Emcer“ yra dviejų garsių keramikos pramonės prekės ženklų „SOL Tiles“ ir „Sanford Tiles“ grupės įmonė, sujungianti geriausias žinias ir inovacijas bei daugiau nei trijų dešimtmečių patirtį. Mūsų tikslas yra sukelti revoliuciją pramonėje, pristatydami dar neregėtas plyteles, kurios tikrai kelia kokybės kartelę dar vienu laipteliu aukščiau.

Būti „Emcer“ grupės nariu reiškia dalintis savo žiniomis, techninėmis naujovėmis, aukščiausiais standartais ir dėmesiu detalėms. Mes esame nepajudinama vizija, nepalaužiamas užmojis ir nenumaldomas ryžtas. Mūsų tvirta įmonės struktūra gali patenkinti besikeičiančios rinkos poreikius, siūlydama inovatyvius ir aukščiausios kokybės produktus, kurie atitiks didžiausius keliamus klientų reikalavimus.

Mums patinka mąstyti inovatyviai, mums patinka mąstyti kūrybiškai, mes mėgstame mąstyti kitaip. „Emcer“ yra vieta, kur kiekvienas darbuotojas gali leisti sau būti kūrybingu ir išreikšti savo idėjas. Mes skatiname naujoves ir siekiame nuolat tobulėti, kad galėtume pasiūlyti klientams tik geriausius sprendimus.

„Emcer“ – tai inovatyvių ir aukščiausios kokybės plytelių grupė, kuri įkvepia ir sukuria naujas tendencijas pramonėje. Su mumis Jūs gausite ne tik puikias plyteles, bet ir patirtį, kuri išskirtų Jūsų projektą iš kitų.

eMCER prekės ženklą renkasi: